Współpraca z instrumentalistą a Dj’em

Występ instrumentalistów a muzyka elektroniczna grana przez Dj’a nadal pozostaje częstym dylematem wśród narzeczonych, planujących swój wymarzony ślub i wesele. Tymczasem nic nie szkodzi na przeszkodzie, by złapać przysłowiowe dwie sroki za ogon. W jaki sposób? Otóż wybrać Dj’a, który współpracuje z instrumentalistą, zapewniając unikatową oprawę muzyczną na weselu. Jak wygląda taka współpraca oraz jakie są korzyści skorzystania z takiej oferty – o tym przeczytacie poniżej.

DJ i instrumentalista na weselu – idealny duet na jednym weselu

Każda Para Młoda pragnie, by dzień ich ślubu i wesela był niesamowitym przeżyciem, które długo będą wspominać zarówno oni sami, jak i ich goście. Ogromną rolę odgrywa tu oprawa muzyczna, bowiem jest to element obecny od początku, do samego końca przyjęcia, który wprawia przybyłych w dobry nastrój i sprawia, że chętnie spędzają czas na parkiecie. Jednak mało kto jest w stanie przetańczyć całe przyjęcie, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wplecenie pomiędzy muzykę elektroniczną, występu poszczególnych instrumentalistów. W tej kwestii możliwości jest naprawdę wiele.

Współpraca z instrumentalistą a Dj’em

DJ na wesele Warszawa – DJ Kuba Król

DJ i saksofonista

Jedną z najchętniej wybieranych opcji jest duet DJ i saksofonista. Z pewnością dlatego, że saksofon to instrument, który doskonale współgra z muzyką elektroniczną graną przez Dj’a. Co więcej, mogą oni pracować naprzemiennie bądź razem. Saksofon może uświetnić najważniejsze momenty uroczystości, takie jak wejście na salę weselną, pierwszy taniec czy podziękowanie dla rodziców. Ponadto saksofon, dzięki temu że jest instrumentem przenośnym, można wykorzystać na zewnątrz bądź na sali bankietowej, a więc tam, gdzie nie zawsze dociera muzyka grana przez Dj’a konsoli.

DJ i skrzypek

Skrzypce to nieco delikatniejsza propozycja – mają łagodne, ale przejmujące brzmienie, dlatego sprawdzą się przede wszystkim jako element podkreślający stylowy charakter niektórych momentów, jak na przykład subtelnego pierwszego tańca czy wzruszającego podziękowania dla rodziców. DJ z kolei może zapewnić delikatny podkład, dzięki czemu całość zyska cudownego brzmienia.

DJ i perkusista

Miłośnicy nieco mocniejszego brzmienia z pewnością wybiorą perkusję. Instrument ten wytwarza potężne dźwięki, które umiejętni wykorzystane w odpowiednich momentach zabawy sprawią, że goście zyskają nową energię do zabawy. Musimy jednak pamiętać, że perkusja nie jest sprzętem przenośnym, dlatego możliwe jest jej użycie tylko we wskazanych miejscach. Natomiast dynamiczne dźwięki podczas wjazdu na salę weselnego tortu, z pewnością zrobi spektakularne wrażenie.

Jedna usługa – minimum problemów, maksimum korzyści

DJ i instrumentalista na weselu to połączenie, które coraz bardziej zyskuje na popularności. Brak w nim monotonii, a połączenie muzyki elektronicznej i granej na żywo przypadnie do gustu każdej Młodej Parze oraz wszystkim gościom weselnym. Taki duet to zdecydowanie więcej możliwości podczas przyjęcia, natomiast zniechęcać może konieczność dogrywania wszelkich kwestii organizacyjnych z dwiema osobami. Na szczęście usługodawcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i warto skorzystać z takiej opcji, w której DJ nawiązuje stałą współpracę z instrumentalistą.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy pewność, że wszystko przebiegnie bez żadnych problemów i niedomówień oraz oszczędzi nam dodatkowych kwestii organizacyjnych, zaś oprawa muzyczna zachwyci nas swoją formą, pozwalając na doskonałą zabawę do białego rana.