DJ

na każdą

okazję

Kuba

Król

DJ ŁÓDŹ - ŁÓDZKIE

Mam na imię Kuba i już niemal od dekady pracuję jako DJ/Konferansjer. Moja praca jest jednocześnie moją pasją, co sprawia mi ogromną radość.

Na co dzień grywam jako rezydent w wielu prestiżowych, warszawskich klubach, jednak to kontakt z ludźmi podczas prowadzenia wesel i praca jako DJ oraz Konferansjer na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych i firmowych, daje mi prawdziwą satysfakcję i poczucie zawodowego spełnienia.

Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem, w sposób indywidualny i kreatywny, co przekłada się na doskonałe efekty. W tym wszystkim nie zapominam o dobrej zabawie i sporej dawce dobrego humoru, co także przekłada się na nastroje gości. Pomysłowy, energiczny, towarzyski- to cechy, którymi opisują mnie najbliżsi, a które są bardzo istotne w mojej pracy.
I jeszcze jedno- dużo mówię (również po angielsku) i z przyjemnością podołam nawet największemu weselnemu wyzwaniu.

Moja praca
to jednocześnie

moja pasja

Wesele, impreza okolicznościowa lub firmowa to szczególne wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy. Trudno wyobrazić sobie organizację któregoś z nich bez dobrej muzyki i osoby, która zadba o wyśmienitą zabawę i zadowolenie wszystkich gości. Gwarancją tego jest doświadczony konferansjer, który rozkręci każde towarzystwo. 

Jeśli szukasz więc profesjonalnej osoby, która zadba o wyjątkową atmosferę na Twojej imprezie, to lepiej nie mogłeś trafić! Najbliższa mi jest Warszawa, gdyż tutaj mieszkam, ale z ogromną przyjemnością realizuję zlecenia także w innych regionach Polski, w tym także Łodzi i całym województwie łódzkim. 

Pracując jako DJ i Konferansjer robię to, co kocham- nie powinno więc dziwić, że do każdego wydarzenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem, kreatywnością i wkładam w to całe serce. Wszystko to owocuje zaś niepowtarzalnym i niezapomnianym czasem dla Ciebie i wszystkich uczestników imprezy.

Muzykę dostosowuję zawsze do preferencji Klientów i Gości.

Zależy mi przede wszystkim na zadowoleniu Klientów oraz Gości, dlatego muzykę zawsze dostosowuję do indywidualnych preferencji. Gram każdy jej rodzaj, a choć nie przepadam za disco-polo, to ostatnie zdanie zawsze należy do Klienta i chętnie się mu podporządkowuję. Wszelkie kwestie organizacyjne, dotyczące charakteru oraz przebiegu imprezy, skrupulatnie omawiam przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu wszyscy mogą bawić się przy najlepszych kawałkach, zaś realizacja wcześniej założonego planu i pomysłów sprawi, że będzie to w pełni udane wydarzenie. Oczywiście w trakcie jego trwania możliwe jest wyjście poza ustalone rany- chociażby zagranie kawałka na życzenie czy spełnienie innych próśb Klienta i Gości.

Doskonałe brzmienie muzyki zapewnia profesjonalny sprzęt DJ-ski wraz z nagłośnieniem. W ramach oferty przygotowuję także odpowiednie oświetlenie oraz dekorację sali światłem, co stwarza imponujące efekty dźwiękowe i wizualne.

Jeśli zamieszkujesz Łódź lub województwo łódzkie i organizujesz imprezę, przyda Ci się profesjonalny DJ i Konferansjer. Chętnie odwiedzę ten region Polski, by zapewnić Tobie i Twoim Gościom dobrą zabawę, którą zapamiętacie na długo. Jestem człowiekiem- orkiestrą, więc umilę czas zarówno na weselu czy poprawinach, jak i studniówce, osiemnastce oraz innej imprezie rodzinnej, okolicznościowej, a także evencie firmowym. Dołożę wszelkich starań, by był to czas wyjątkowy i niepowtarzalny- w końcu zadowolenie Klientów jest moim priorytetem.

Filmy i zdjęcia

Moje stanowisko

Z natury jestem dbały i pedantyczny, dlatego moje stanowisko jest zawsze eleganckie i symetryczne. Na moim stole DJ-skim znajdziecie Mixer i Gramofony firmy Pioneer. Jako oświetlenia używam głowic ruchomych oraz lamp Retro Briteq BT Vintage. Do dekoracji sal używam listw Ledowych oraz punktów PAR. Brzmienie powierzyłem wyśmienitej firmie – QSC.

Eventy i realizacje

Kolejnym aspektem, idącym w parze z realizacją wesel, są eventy firmowe. Jestem osobą lubiącą wyzwania i podejmującą się coraz to trudniejszych prób. Niekończąca się chęć powiększania magazynu o kolejne światła, skutkuje co raz to większymi realizacjami. Zobaczcie więcej!

Blog

Co o mnie piszą

Klikając w link poniżej, zostaniecie przeniesieni do mojej w wizytówki Google lub profilu na Facebooku. Znajdziecie tam recenzje oraz opinie od osób, które miały okazję ze mną współpracować. Oprócz tego, jest tam mnóstwo wpisów i zdjęć.

Wypełnij formularz kontaktowy