Współpraca z saksofonistą a Dj’em

Oprawa muzyczna wesela to jeden z najważniejszych elementów, który ma realny wpływ na przebieg przyjęcia oraz panującą na nim atmosferę. Chcecie, by zarówno Goście, jak i Wy sami, doskonale się bawili oraz długo wspominali ten dzień? Wybór Dj’a współpracującego z saksofonistą jest tym, czego potrzebujecie – to duet idealny, który nie tylko zaskoczy, ale także oczaruje wszystkich swoim brzmieniem i dźwiękami. Jak zorganizować taką atrakcję? Podpowiadamy.

DJ i saksofonista – doskonałe połączenie na wesele

Osoby rezygnujące z zespołu weselnego i decydujące się na Dj’a mogą czuć pewien niedosyt, związany z całkowitym brakiem muzyki granej na żywo. Może to także budzić obawy dotyczące tego, że nie wszyscy goście będą usatysfakcjonowani tym wyborem – mowa tu zwłaszcza o osobach starszych, dla których muzyka elektroniczna to nie to samo, co występ instrumentalistów. Istnieje jednak doskonałe remedium na te rozterki – to połączenie pracy Dj’a z saksofonistą.

Jak wybrać najlepszego Dj’a i saksofonistę?

Biorąc pod uwagę takie rozwiązanie, nowożeńcy mogą już na wstępie się zniechęcić. Wydaje się bowiem, że znacznie utrudnia to kwestie organizacyjne. Trzeba bowiem znaleźć zarówno Dj’a, jak i saksofonistę, a do tego postarać się, by wszystko zgrało się w jednym terminie. Nie zawsze też osoby te zgadzają się na taką współpracę, a jeśli już, to nigdy nie możemy przewidzieć, jak ona się w rzeczywistości potoczy.

Na szczęście istnieją tacy usługodawcy, którzy z góry oferują duet Dj’a i saksofonisty. Jest to najlepsza z możliwych opcji, bowiem znikają problemy, które wymieniliśmy powyżej – nie musimy ustalać odrębnych warunków i podpisywać dwóch umów. Ponadto wszystko dograne jest pomiędzy nimi i świetnie ze sobą współgra, stanowiąc uniwersalną i oryginalną niespodziankę dla gości oraz znacznie podnosząc rangę przyjęcia.

DJ na wesele Warszawa – DJ Kuba Król

Jak wygląda współpraca Dj’a i saksofonisty?

Oczywiście niema jednej odpowiedzi na to pytanie, bowiem poszczególni usługodawcy działają według indywidualnych schematów, niemniej całość opiera się na wspólnym uzupełnianiu się. Saksofon jest to instrument, który zarówno doskonale komponuje się z muzyką graną przez Dj’a, jak i świetnie brzmi w pojedynkę. Najczęściej saksofonista swoim występem uświetnia najważniejsze momenty przyjęcia, takie jak chociażby wejście Pary Młodej oraz gości na salę weselną, pierwszy taniec czy oczepiny. Ponadto może zagrać na sali jadalnej – wszystko to jest oczywiście wcześniej ustalane z narzeczonymi tak, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Zwykle praca Dj’a oraz występ saksofonisty jest tak zróżnicowany, by było interesująco i klimatycznie. A może Młoda Para ma swój ulubiony kawałek, który w wersji instrumentalnej na saksofonie będzie prawdziwą wisienką na torcie.

Współpraca Dj’a i saksofonisty na weselu sprawi, że przyjęcie nabierze niepowtarzalnego charakteru. To doskonałe urozmaicenie, które sprawdzi się zarówno na kameralnych przyjęciach, jak i dużych weselach. Chcąc skorzystać z takiego rozwiązania, najlepiej wybrać Dj’a, który współpracuje z saksofonistą. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że cała oprawa muzyczna będzie wręcz idealna.