DJ na każdą okazję

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Kontakt i Social Media

KRÓTKO O MNIE


Cześć!

Mam na imię Kuba i chciałbym krótko opowiedzieć o tym, kim jestem i co sprawia mi w życiu najwięcej radości. Od ponad 8 lat pracuje z uśmiechem na twarzy jako DJ/Konferansjer.

Na co dzień grywam jako rezydent w wielu prestiżowych klubach w Warszawie, jednak kontakt z ludźmi podczas prowadzenia wesel, daje mi prawdziwe poczucie realizacji jako DJ i Konferansjer. Ciężka praca nie jest mi obca, nie zapominam jednak przy tym o dobrej zabawie i sporej nucie humoru. Pomysłowy, energiczny i przede wszystkim lubiący ludzi – to cechy, którymi opisują mnie znajomi i przyjaciele.

To co mogę dodać od siebie, to fakt, że dużo mówię (również po angielsku!) i żadne, nawet największe weselne wyzwanie nie jest mi straszne.

Krótko o mojej pasji!

FILMY I ZDJĘCIA


Zobacz film o mnie

TECHNIKA


Z natury jestem dbały i pedantyczny, dlatego moje stanowisko jest zawsze eleganckie i symetryczne.

Na moim stole DJ-skim znajdziecie Mixer i Gramofony firmy Pioneer. Jako oświetlenia używam głowic ruchomych oraz lamp Retro Showtec Vintage Blaze. Do dekoracji sal używam listw Ledowych oraz punktów PAR. Brzmienie powierzyłem wyśmienitej firmie – QSC.

Opinie i technika

OPINIE


Klikając w link poniżej, zostaniecie przeniesieni do mojego profilu na Facebooku. Tam znajdziecie recenzje oraz opinie od osób, które miały okazję ze mną współpracować. Oprócz tego, jest tam mnóstwo wpisów i zdjęć.

POLECAM


Poniżej znajdziecie listę usługodawców weselnych, których z czystym sumieniem mogę Wam polecić! Sprawdźcie koniecznie!

Kontakt i Social Media